Уест Бромич постигна първата си победа от август насам, след

...

УБА с първа победа от август

Уест Бромич реализира първата си победа от август насам, откакто надви с 2:0 при гостуването на четвъртодивизионния Екзитър Сити в мач от третия кръг на Купата на Англия. Това бе първи триумф за Алън Пардю, откогато той пое клуба. Соломон Рондон откри резултата след 75 секунди, а Джей Родригес се разписа в 25-ата минута. Хал Робсън-Кану пропусна дузпа, а негово попадение бе анулирано.

Саутхамптън, Хъдърсфийлд и Уотфорд също се класираха за четвъртия кръг. “Светците” завоюваха с 1:0 против Фулъм като посетител. Единственото попадение в срещата бе дело на Джеймс Уорд-Праус в 29-ата минута. Джак Стивън удари греда, само че Фулъм отговори мощно и Пиасон и Одой бяха покрай равнене. Успехът постави завършек на серията на отбора на Маурисио Пелегрино от девет следващи мача без победа.

Хъдърсфийлд се оправи с Болтън, като завоюва с 2:1. Два бързи гола при започване на второто полувреме осигуриха успеха на отбора от Висшата лига. Уотфорд пък в профил полуфиналиста в Купата на Лигата Бристол Сити след триумф с 3:0. “Стършелите” подходиха съществено към мача и играха с много съществени играчи, а мениджърът на гостите Лий Джонсън явно бе решил, че тимът му няма да има сили и в тази купа, като пусна двама от юношите на клуба, които дебютираха.

ЕКЗИТЪР - УЕСТ БРОМИЧ 0:2
0:1 - Рондон (2)
0:2 - Родригес (25)

ФУЛЪМ - САУТХАМПТЪН 0:1
0:1 - Уорд-Праус (29)

БОЛТЪН - ХЪДЪРСФИЙЛД 1:2
0:1 - Ван Ла Пара (51)
0:2 - Уилямс (52)