Удинезе удължи невероятния си старт на сезона в Серия А.

...

Удинезе наказа Интер, Монца съсипа Юве – ВИДЕО

Удинезе удължи невероятния си старт на сезона в Серия А. Тимът взе пета поредна победа след 3:1 над Интер в седмия кръг. Точни за северняците бяха Бийол и Арслан, а Шкриняр си вкара автогол. Голът за нерадзурите осъществя Николо Барела.

Барела в действителност откри още в петата минута с чудесно осъществяване на директен свободен удар. После обаче домакините натиснаха и справедливо изравниха. В 22-ата минута Роберто Перейра извърши директен свободен удар, а Шкриняр прати топката в мрежата – 1:1.

В 84-ата минута Деулофеу центрира от корнер, а Бийол стреля с глава за 2:1. В добавеното време отборът на Андреа Сотил стигна и до трети гол. Деулофеу проби отдясно и центрира, а Толгай Арслан оформи крайното 3:1.

С триумфа Удинезе. Интер остава на седмо място с 12 точки.

По-късно Монца взе първата си победа през сезона. Новакът надделя с 1:0 и по този метод удължи серията без победа на Юве на четири мача във всички шампионати. В воин за Монца се трансформира Кристиан Гиткяер, който вкара единствения гол. За домакините не игра българският национал Валентин Антов, който остана запаса.

Източник: flashnews.bg