Учебниците по история влизат в Тик Ток - това е

...
Учебниците по история влизат в Тик Ток - това е
Коментари Харесай

Асоциацията на инфлуенсърите ще преподава история в Tik Tok

Учебниците по история влизат в Тик Ток - това е една от акциите, които ще започват от Асоциацията на инфлуенсърите, като за нея ще употребяват съвещания и поддръжка на преподаватели от историческите факултети във ВУЗ-овете. Другите дела, които стартират инфлуенсърите, са популяризирането на туризма и на атрактивни туристически обекти в България, както и на родното земеделие, като в клиповете им ще бъдат заснемани фермери и аграрни производители. Инфлуенсърите са решили да разпространяват и предизвикват и четенето на книги, и отбраната на животните.

Това стана ясно от първото по рода си събиране на инфлуенсъри във Велико Търново - членове на Асоциацията. На него " авторитетните " дами и господа показаха своите цели и идни акции, и се срещнаха с представители на изпълнителната, законодателната власт, както и на бизнеса, съобщи кореспондентът на БГНЕС в района.

Председателят на асоциацията Йоан Петър Кръстев акцентира, че организацията ще работи по този начин, че да възпитава децата и младежите в позитивни практики и образци и ще търси метод да ги образова в цифровата среда, която крие доста рискове.

Кметът на Велико Търново и ръководител на НСОРБ Даниел Панов приветства концепциите на инфлуенсърите и ги посъветва да разпространяват още и празниците, които се провеждат в общините, традициите и българските традиции. " Възпитавайте, отправяйте смислени послания, обичайте страната си! ", прикани и националният представител Димитър Николов, който е и зам.-председател на Комисията по просвета и медии в Народното събрание.

Ева Веселинова, член на УС на Асоциацията акцентира, че инфлуенсърите ще положат всички старания да противодействат и на подправените вести, на наличието в интернет, което подвежда, манипулира или предизвика към експанзия, и рискови за здравето и живота действия.

Асоциацията на инфлуенсърите е отворена за нови членове, в това число и представители на разнообразни сфери и бизнеси, които са се утвърдили в цифровата среда, на блогъри, на притежатели на уеб медии и др.
Източник: dnesplus.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР