Уатару Ендо осъди прахосничеството на Ливърпул пред вратата на Манчестър

...

Уатару Ендо и Юрген Клоп се споразумяха за грешките на Ливърпул при равенството на Ман Юнайтед

Уатару Ендо осъди прахосничеството на Ливърпул пред вратата на Манчестър Юнайтед през вчерашния ден, само че приканва съотборниците си да останат положителни, откакто не съумяха да повторят първо място във Висшата лига.

Победа за тима на Юрген Клоп на " Олд Трафорд " щеше да ги накара да се повдигнат над Арсенал, който завоюва като посетител Брайтън в събота вечерта. Но Ливърпул пропиля обилие от шансове, защото приключи наедно 2-2 с Юнайтед, като в същото време разгласява xG от 3,59.

И Ендо сподели: „ Разочаровани сме от резултата, тъй като имахме доста шансове в първото полувреме. Мисля, че можехме да вкараме повече и да играем по-добре.

Знаехме, че би трябвало да стартираме мощно от началото на мача. направихме през цялото време. Имахме доста положения, тъй че в случай че вкараме още няколко гола през първото полувреме, мисля, че резултатът ще бъде друг. Но това се случи, тъй че би трябвало да останем положителни и да продължим. "

Размишленията на японския полузащитник повториха тези на Клоп, който...