U11 на "Ботев" /Враца/ и "Спартак" завършиха 2:2 в среща

...

U11 и U15 на Ботев /Враца/ записаха победа и равенство в Плевен

U11 на "Ботев " /Враца/ и "Спартак " приключиха 2:2 в среща от 5-ия кръг на шампионата в зона „ Велико Търново”, изиграна в Плевен. В 15-та мин. Кристиян Грозданов откри резултата за врачани. В 25-та мин. Божидар Джунов се пребори с централния бранител на плевенчани и вкара за 2:0. До края на първата част гостите изтърваха още няколко чисти положения. След почивката картината на терена не се промени, само че до момента в който възпитаниците на Тодор Гарев се скъсаха да пропущат сами против вратаря, противникът им се възползва от две изритани топки зад отбраната и единствено за 5 мин. стигна до равенството 2:2.
При U15 врачани се постановиха над плевенчани с 2:0. Момчетата на Лукан Луканов взеха решение мача след почивката, когато Ивайло Тодоров с шут от отдалеченост и Алекс Тодоров материализираха превъзходството на "Ботев ".
Източник: bulnews.bg