Тя е момичето, което накара Лили Иванова да гледа X

...
Тя е момичето, което накара Лили Иванова да гледа X
Коментари Харесай

Михаела Маринова Търси Любов Без Емотикони

Тя е момичето, което накара Лили Иванова да гледа X Factor и да звънне персонално на продуцента Халваджиян, с цел да отсече: „ Точна е като метроном, един подправен звук не чух! “ Има огромен култ към обувките, само че прави своята „ Стъпка напред “ в шоубизнеса върху солидната платформа на своя гений и без връзки, които да я спъват.

Освен колосален глас в нежното й тяло се крият актьорски инстикт за фалшификати и възприятие за комизъм, които й донесоха победа в „ Като две капки вода “ и я трансформират в буря на сцената. Михаела Маринова е актьор отвън матрицата на актуалния поп – фотосите й без грим са магнит за лайкове и може да надвика всяка агитка футболни ентусиасти на мач на обичания си Александър. „ Монитор “ се срещна с нея, с цел да опише повече за фотосите на видеото към новия й сингъл „ Само теб “ и да изясни по какъв начин като дете се е разминала единствено с наказване от две седмици отнемане от занимания при продънен абсорбатор на ресторант.
Леден дъжд и счупена глава на оператор я стряскат в клип
Тузарска къща в затворен комплекс край София приютява фотосите на „ Само теб “, чийто зарибяващ рефрен почитателите запяха единствено няколко часа след премиерата на видеото в YouTube канала на „ Вирджиния рекърдс “. Предизвикателствата за Михаела са две – да показва непосредственост с екранния си сътрудник Димитър и да издържи обстрела на ледени капки дъжд. „ Стояхме двамата гушнати в басейна и концепцията беше физиономиите ни да демонстрират едно влюбено самодоволство, нали се сещаш. А ние от самото начало се гърчехме от мраз. Беше си изпитание да се усмихнем и да изиграем цялата фамилиарност “, споделя певицата. В разгара на деня част от снимачния кран пада върху един от операторите. Сменяйки стайлинга си, Михаела вижда, че главата му кърви, а под вещия контрол на режисьора Виктор Антонов – Рик екипът на терена работи като нинджа и Бърза помощ в едно.

Кризата е овладяна, индивидът е жив и здрав и „ Само теб “ е сниман тъкмо за 12 часа. Сюжетът за виртуалната обич във видеото е любопитен за Маринова. „ Темата е суперактуална, тъй като хората всеобщо си търсят сътрудник в уеб сайтове за запознанства. Социалният им живот към този момент е затворен в телефона. Аз обаче съм традиционалист и избирам директния контакт. Искам да слушам индивида, да проследявам всяка гримаса и жест, тъй като те приказват доста повече от емотиконите в един чат. Скрит зад екрана на телефона си, всеки става по-смел, изключително в колоритните измислици за себе си. Не мога да си показва, че ще изгубя два месеца да си пиша с някой, който на първа среща може да се окаже безспорен анимационен воин “, откровена е Михаела.
Без автогол в любовта
Михаела живее с футболиста Александър Дюлгеров, който до неотдавна риташе в ЦСКА, а в този момент играе в редиците на „ Етър “ (Велико Търново). Стъпката е извънредно виновна за певицата, която е с 8 години по-малка и към момента е надалеч от концепцията за стесняване на фамилно гнездо. Срещат се на вечеря с общи другари и Александър се влюбил от пръв взор. Отишъл на неин концерт пред Народния спектакъл, изчакал я и си говорили на скамейка до 3 сутринта. „ Той е по-ревнивият от двама ни. Казвал ми е, че съм най-общителното създание, което познава. Аз съм суперестествен, земен човек, не подкрепям някаква звездоманска поза и това по някакъв метод завихря хората към мен. Това го притегли и него самия на първата ни среща “, споделя Михаела.

Откакто са дружно, е разкрила кулинаря в себе си, като Александър е класик в желанията си – обича най-вече мусака и пълнени чушки. Обичайното меню за Михаела се състои от месо и салата, а хлябът и сладкото са сведени до най-малко. „ Баща ми се майтапеше с мен, че две яйца не мога да изпържа и мъжът ми ще страда някой ден, а в този момент му демонстрирам кой е същинската торпила в кухнята “, смее се изпълнителката на „ Само теб “. С прехвърлянето на Александър във Велико Търново тя пътува съвсем всяка седмица, с цел да са дружно, и към този момент е намерила мястото си измежду футболните съпруги. „ Александър е най-хубавият ми другар. Възпитан, ученолюбив, суперцеленасочен. Подкрепя ме с музиката, меломан е, постоянно ми пуска разнообразни неща и желае мнение. Няма да го видите под водопад от салфетки в чалготека. Нищо общо с всеобщия стандарт за футболистите тук “, споделя Михаела.
Подава ръка на братовчедка си
„ Родът ми е извънредно музикален. Всички, като се изключи баба ми, пеят доста добре, просто никой до момента не е извел този си гений на някакво професионално равнище. Аз съм първата, братовчедка ми Мартина ще бъде идната “, споделя Михаела. Тя е на 14 година и е поверила напълно моделирането на гласа си в ръцете на известната си кака. „ Мартина ми е като сестра, доста я обичам и ще направя всичко допустимо, с цел да й оказа помощ да бъде видяна. Има гений и към този момент я намотавам да се яви в някой от телевизионните формати, с цел да го покаже. Гордея се доста с нея “, не пести суперлативи Михаела.

Решението да се занимава съществено с музика поставя завършек на детството й в най-хубавия му, аналогов тип. Игрите на стражари и апаши остават в предишното. Започва огромната подготовка за състезания в школата на Аделина Колева. „ Минах през разнообразни етапи на държание преди този момент, или бях суперкротка, или се събуждах и решавах, че ще се кача на покрива на 14-етажен блок и ще мятам камъни слепешката. Така издъних абсорбатора на един ресторант. Наказаха ме единствено за две седмици да си заставам у дома, тъй като татко ми беше другар със притежателя “, споделя Михаела.
Кара колело като Бионсе
Добрата си форма Михаела Маринова поддържа с фитнес. „ Майка ми е фанатик, върви съвсем всеки ден от пет години в залата и зариби и мен. Имам си уреди и вкъщи, колело, гирички… Правя най-вече кондиционни тренировки, извършения със лично тегло, които ми оказват помощ да съм по-издръжлива на сцената “, изяснява звездата. Отскоро ползва и тактиката на Бионсе за баланс сред вярното дишане, танца и безупречното осъществяване – не стопира да пее, до момента в който кара колело, и вкарва повече двигателна сила в гласа чак когато се изтощава най-вече физически.

Грижата за косата Маринова поверява на майка си, която има фризьорски салон. Много постоянно тя й оказва помощ и в избора на стайлинг за разнообразни участия. Двете имат общ шивач, който осъществя всички скици на тоалети, направени от Михаела, написа Монитор.

Добрия тонус певицата поддържа и с доста музика. До края на годината е възнамерявала четири концерта в разнообразни точки на Европа, като през октомври ще гледа обичаната си Ариана Гранде в Берлин. За пръв път Михаела я гледа в Барселона преди три години, малко след атентата в Манчестър. „ Не можех да допускам какъв брой красива е в действителност, имаше нещо нереално и кукленско чак в цялото това съвършенство. Пее като звяр, без аутотюн. Искам да заведа родителите си на Ерос Рамацоти, а на себе си ще подаря Кристина Агилера в Лондон “, изрежда проектите си Михаела.
Източник: secret.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР