Тв звездата Явор Бахаров е открит в неадекватно състояние –

...
Тв звездата Явор Бахаров е открит в неадекватно състояние –
Коментари Харесай

Изловха Явор Бахаров пак НЕАДЕВАТЕН, спи по слипове на пейка в Бургас

Тв звездата Явор Бахаров е открит в несъответстващо положение – пийнал и по слип на скамейка на бул. " Демокрация " в Бургас, написа Флагман.бг. В неделя сутринта той е видян от бургазлии, които го помислили за клошар и въобще не подозирали, че това е едно от настоящите имена в българския шоубизнес.

По информация на медията няколко таксиметрови водачи са отказали да го качат вечерта, тъй като им изглеждал неплатежоспособен и доста пийнал.

Заради това той задремал на една от уличните пейки. Колегите от уеб страницата Uniconbg.com разгласиха и видео, изпратено от четец, на което се вижда по какъв начин парамедици се пробват да окажат помощ на Явор.

Припомняме, че Явор Бахаров има остарели проблеми с алкохола, а преди време бе хванат да кара пийнал и дрогиран в Банско.

Предната вечер - в петък, красавецът направи невероятна роля в Летния спектакъл на Бургас, като един от основните герои във френската режисура " Отчаяни съпрузи ". Къдрокоското беше в топ форма и игра свиреп в страшната горещина, предизвиквайки бурните овации на бургаските фенове.

 

Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР