Турция няма да се присъедини към санкциите, които Западът налага

...
Турция няма да се присъедини към санкциите, които Западът налага
Коментари Харесай

Турция няма да наложи санкции срещу Русия

Турция няма да се причисли към глобите, които Западът постанова на Русия поради рецесията в Украйна, съобщи Ибрахим Калин, представител на турския президент, в неделя по телевизионния канал " Хабертюрк ".

" Провеждаме уравновесена политика по отношение на Русия. Ние не постановяваме наказания и няма да се присъединим към тях. Трябва да почитаме и зачитаме личните си ползи ", сподели представителят на Реджеп Ердоган.

" Ако всички унищожават мостове, кой ще беседва с Русия? Икономическите ни връзки с Русия са от такова естество, че налагането на наказания ще навреди повече на стопанската система на Турция, в сравнение с Русия. Ние заехме ясна позиция. Тя е известна и призната на Запад ", акцентира Калин.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР