Турският президент Реджеп Тайип Ердоган заяви днес, на връщане от

...
Турският президент Реджеп Тайип Ердоган заяви днес, на връщане от
Коментари Харесай

Ердоган: Мирът между Русия и Украйна не е далеч

Турският президент Реджеп Тайип Ердоган съобщи през днешния ден, на връщане от Туркменистан, където се срещна с съветския президент Владимир Путин, че се надява да разиска проект за мир сред Украйна и Русия. Намеренията му са това да се случи в наличието на американския водач Доналд Трмп, съобщи Ройтерс. Той добави, че „ мирът не е надалеч “. 

Коментарите, направени пред кореспонденти по време на противоположния му полет от Туркменистан, бяха публикувани от офиса на Ердоган през днешния ден сутринта.

Ердоган прикани Путин за преустановяване на огъня по пристанища и енергийна инфраструктура

При срещата с Путин Ердоган е показал също, че частичното преустановяване на огъня против енергийната инфраструктура и пристанищата би било от изгода по пътя към постигането на мир сред Русия и Украйна, съобщиха от Дирекцията по връзки към Президентството на Република Турция.
ТЕМА преди 3 часа 596 преди 5 часа 1204 преди 21 часа 3329
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР