„BILYANA” Deluxe е в топ 5 на магазините за алкохол в Европа
Тук ще откриете същински находки за всеки бюджет
Не са доста местата основани с такова схващане и точност, изненадващи дори специалистите от света на изисканите питиета. Новият магазин в Несебър, направи мощно усещане на Костадин Мицин, винен специалист и търговски шеф в Български национален комитет (българска политическ ООД – формален вносител на топ брандовете Албер Бишо и Шато Десклан.
„ Заради спецификата ми на работа, съм обиколил целия свят и съм влизал в най-известните и елитни магазини за алкохол. Затова без съмнение мога да заявя - „ BILYANA “ е в топ 5 на тези профилирани места в Европа. Тук откриваме не просто многообразие от артикули, а картина на света, представяща неповторимите за всеки район напитки-шедьоври на дестилерията и винопроизводството ”, безапелационен е Костадин Мицин.
„ Всеки Бранд Амбасадор би се гордял да види своя артикул в селекцията на магазин „ BILYANA “, коментира Костадин Мицин. Той има безспорна висока експертиза, с над 20 години опит зад тила си. Той е и измежду най-разпознаваемите хора в България, когато приказваме за необятната тематика „ Вино “. Бил е жури в националния формат „ Вино на годината “, провел е стотици образования в страната и има огромен принос за развиването на вино културата в България. Имал е достойнството и привилегията да се учи от най-известните уайнмейкъри в Италия и Франция, измежду които – Патрик Леон (Шато Мутон Ротшилд), Ален Серво (Албер Бишо), Жаки Бартелме (Шато Албер Ман), доктор Емилио Ротоло (Скиопето), Стефано Пола (Андрола) и други
На бара за презентации в „ BILYANA “ специалистът Костадин Мицин (вляво) презентира пред посетители виновност от френски и италиански тероари. В дегустационния асортимент бе и розе Дес Клан, основано от 100% самоток на гроздови зърна сортове Гренаш, Рол и Сира, брани и слектирни с изключителна точност в Шато Desclans в месността Кот дьо Прованс. Във винения хъб на „ BILYANA “ сами ще се убедите, че е съсредоточено разнообразие без аналог. В енотеката ще откриете впечатляваща сбирка от редки и отлежали виновност от разнообразни краища на света, съхранявани при идеални условия.
Розето е напитката, която доста хора свързват с лятото и това е изцяло обикновено, защото виновността наподобяват извънредно свежо със своя цвят и непоказен плодов мирис. Розето е пивко и леко вино. Всичко това го прави желано за консумация през топлите месеци. В магазин „ BILYANA “ ще откриете вашето розе с цвят на залез. Енотеката е заредена с разфасовки от 250 мл. до бутилки от 15 литра
Тези бестселари са наложителни за винената листа на доста влиятелни заведения за хранене. Но тук можете да ги закупите на преференциални цени
Розовият цвят на това пенливо вино е прелестен, а усетът му по нищо не отстъпва на потвърдените марки. За предпочитащите да консомират питиета с 0,00% алкохол, бутилките на French bloom са същинска находка
За търсещите подобаващ подарък за персонален или корпоративен прзник, магазин „ BILYANA ” в Несебър е точното място
Всички налични бутилки алено вино Ред Чърч Гранд Соверейн са благосъстоятелност на магазин „ BILYANA “. А отлежалото на дъното на морето Dogma Bleck Sea, е почтена находка за всеки ценител Влизайки в, даже за лаиците излиза наяве, че се намират в едно доста особено място. Веднага ще ви направи усещане дегустационният ъгъл. Кожените мебели в жанр „ Честърфилд “ са пример в интериора и всеки ги асоциира с изискана среда и декадентски жанр на живот. Тук тази класика също остава вярна на себе си и подготвя към идната стъпка… може би отваряне на една от селектираните бутилки Сингъл малц уиски Macallan или японските брандове HIBIKI и Yamazaki. В „ BILYANA “ ще откриете цялостната селекция от именитите питиета, обичани на ценителите.
В зоната за най-виск клас напитки 40-годишният Glenfiddich сюрпризара. Той е възложен екслкузивно на . Тук всеки осведомен изгубва подарък слово, тъй като даже за запалените колекционери е изтинско предизвикателство да я получат.
Пътешествието на всеки клиент в този свят на изтънчените питиета може да стартира и от редовете с висококачествените „ Grey Goose ”, “Mayfair ”, “Ramsbury ” и още над 200 марки водка – бестселъри и лимитирани серии, които можете да откриете само тук и на никое място другаре България. От магазина акцентират, че не приказваме само за висок ценови клас. В „ BILYANA ” ще откриете същински находки за всеки бюджет.
Тези, за които напитката през този и всеки различен сезон е ДЖИН, също ще открият обичани, нови и непредвидени оферти. Най-голямата компилация в България се намира в „ BILYANA “. Над 150 типа джин притеглят с истински опаковки и благосъстояние от цветове и вкусове Друга шарка, рисуваща пъстрата картина, за която ни приказва и Костадин Мицин, са анасоновите питиета. Узото не е единствено Plomari, видя кореспондент на Флагман.бг. Тук разнообразието също е впечатляващо.
В същия ценови клас, като най-популярния бранд узо в България, ще откриете и друга висококачествена напитка - „ Витос “. Това узо е доста красиво, със своите шест разнообразни вариации на етикет, меко и леко на вкус
Вече не е належащо да пътувате до Италия с цел да опитате качествено Лимончело . Сладкият ликьор, със своята прохлада, е измежду желаните питиета през лятото. В „ BILYANA ” ще го откриете и то е „ Bottega ”, “Strega ”, crema “Cellini ” и доста други Гърция, Франция, Шотландия, Япония… ето, че се приближихме и до Италия, местейки погледа си от ред на ред.
Селекцията ГРАПА е изненада за разбирачите и предизвикателство за тези, които към момента се учат да ценят тази гореща течност от Апенинския полуостров.
Грапата е огън пиво, провокира ви и да се умелите Околосветското странствуване в „ BILYANA “ продължава с часове - 1800 типа виновност, 200 типа водка, 150 типа джин, 800 типа уийски, са единствено част от предложенията. За помощ се доверете на способния и подготвен екип от консултанти. Всеки от тях ще ви насочи към най-подходящата за Вас напитка, с която да изненадате обичан човек или да доставите приятност на самите себе си.
Остава да ви кажем само Наздраве, Cheers, Salud, Prost, Kanpai, Santé, Viva….
Разгледайте и още забавни предложения в ГАЛЕРИЯТА ни. Селекциите джин, ром, коняк, текила, ликьори, уиски, пенливи виновност... ще ви замаят главата още преди да сте решили, от кое първо да опитате.
За никого не е загадка, че „ BILYANA “ е водач на пазара в Слънчев бряг, Несебър и района. Семейната компания е с над 30-годишна история и има построени дългогодишни партньорски връзки с дистрибутори и производители на алкохол от целия свят. Ето за какво, цялата фасада е брандирана от Glenfiddich. Високо бюджетното осъществяване е подарък за новия обект. Лейбълът прави този жест, който символизира доверието сред двете компании и сигурност в триумфа на извънредния Deluxe план.
сe намира на основния път посока Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




