ЦСКА загуби с минималното 0:1 от шампиона на Азербайджан –

...

ЦСКА падна от Карабах в приятелски мач

ЦСКА загуби с минималното 0:1 от първенеца на Азербайджан – Карабах. Двата тима играха другарски мач в австрийския град Вьоргъл.

Единственото попадение беше дело на Редон Чика в края на първото полувреме, когато неточност в подредбата на бранителите в алено разреши центриране отляво на Густаво Бусато. След рикошет играчът на азерите не сбърка от близко.

След почивката Бусато отрази няколко положителни шанса за гол на противника. В заключителните минути удар с глава на Ахндзаде се удари в гредата. Малко по-късно Хамиду Кейта не уцели вратата от преференциална позиция.

ЦСКА ще изиграе още една другарска среща на австрийска земя. В събота противник на „ алените “ ще бъде ВШГ Тирол от Австрия, а на идващия ден те се прибират в България.

Източник: safenews.bg