ЦСКА загуби с 1:3 първата среща от финалната серия с

...

Александър Попов: Дяволът не е толкова черен, но ангелите са червени

ЦСКА загуби с 1:3 първата среща от финалната серия с Нефтохимик 2010. Старши треньорът на " алените " Александър Попов разяснява дуела пред BGvolleyball.com.

Г-н Попов, какви са усещанията Ви от мача с Нефтохимик?

В първия гейм сгрешихме, тъй като те направиха доста неточности, а ние не се възползвахме. Играехме точка за точка, а трябваше да преобладаваме. Във втория гейм натрупаха задатък и не можахме да се върнем. Надиграха ни. В третия ние тях, в четвъртия също. За жал не съумяхме да отиграем два геймбола. След това въпрос на нерви и два щастливи сервиса.

Какво ще измененията за втория дуел?

Утре ще е доста тежък мач. Бургас има домакинско преимущество. Ние бяхме близо да се закачим в серията, което беше доста значимо. Надявам се на следващия ден да успеем. Това беше един от мачовете против Бургас, в които играхме успешно. Трябва да си извадим някои поучения и на следващия ден още веднъж да тръгнем в офанзива.