ЦСКА загуби с 0:4 мача реванш от втория предварителен кръг

...

Сепси разгроми ЦСКА в повторния дебют на Нестор Ел Маестро

ЦСКА загуби с 0:4 мача реванш от втория прелиминарен кръг на Лига на конференциите. Румънците завоюваха първия мач с 2:0 и по този метод отстраниха армейците с общ резултат 0:6.

Срещата стартира по призрачен метод за възпитаниците на Нестор Ел Маестро. Густаво Бусато повали Мариус Стефанеску в наказателното поле и домакините получиха дузпа в 18-ата минута на стадион " Сепси ". Козмин Матей откри резултата с тъкмо осъществяване.

След почивката футболистите на Сепси продължиха да бележат. Появилият се от аварийна пейка Аднан Аганович прати топката в противниковата врата, откакто бе оставен непокрит на няколко метра от голлинията.

В последната минута на постоянното време играчите на Ливиу Чоботариу записа името си измежду голмайсторите. Резервата Ливиу Чоботариу бе оставен самичък против вратаря и се разписа с прецизен удар.

В добавеното време домакините получиха правото да изпълнят нов 11-метров углавен удар след нарушаване на Мено Кох. Исник Алими оформи крайния резултат.

В хода на дуела столичани насочиха единствено един прецизен удар през първата част. Срещата бе първи мач след завръщането на наставника Нестор Ел Маестро.