ЦСКА спечели гостуването си в Коматево на Ботев (Пловдив) с

...

ЦСКА се отърси от кошмара си Ботев

ЦСКА завоюва гостуването си в Коматево на Ботев (Пловдив) с 1:0. В воин за " алените " в срещата от деветия кръг на efbet Лига се трансформира Али Соу. Нападателят на столичани означи в 75-ата минута, което се оказа задоволително за трите точки. За Соу това бе трети гол в 8 дуела досега в шампионата този сезон.

" Червените " не съумяха да завоюват в предходните два кръга - 1:1 с Дунав в Русе и 2:2 с Левски, само че в този момент съумяха да изкопчат трите точки от Коматево. Наставникът Люпко Петрович изтърпяваше наказване и му се наложи да гледа мача от трибуните. Сърбинът даваше инструкции по мобилния си телефон, като съумя да надхитри съфамилника си Желко Петрович.

След успеха ЦСКА събра 16 точки и изпревари Арда, заемайки четвъртото място във краткотрайното класиране. Ботев (Пловдив) е девети с 9 точки.
Източник: fakti.bg