ЦСКА-София победи Лудогорец с 2:1 в дербито на 15-ия кръг

...

С човек по-малко ЦСКА-София превзе Лудогорец Арена

ЦСКА-София победи Лудогорец с 2:1 в дербито на 15-ия кръг в Първа лига . По този метод " алените " съкратиха разликата на две точки и не разрешиха на разградчани да се откъснат на върха. Отборът на Стамен Белчев стигна до цялостен поврат, макар че 20 минути игра с човек по-малко.
През първата част двата тима си размениха по една голова заплаха, само че без попадения. В началото на второто полувреме обаче Лудогорец откри резултата посредством Кампаняро. Само 10 минути по-късно посредством Каранга, " алените " се върнаха в мача.
В 68` голмайсторът на ЦСКА-София си изкара втори жълт и надлежно червен картон след нарушаване против Моци. Това обаче не повлия на гостите и единствено 3 минути по-късно влезлият като запаса Меркадо сътвори поврат.
Всичко любопитно от срещата може да видите в Sportlive.bg.
Източник: actualno.com