ЦСКА проведе възстановителна тренировка след победата с 3:1 срещу ЦСКА

...
ЦСКА проведе възстановителна тренировка след победата с 3:1 срещу ЦСКА
Коментари Харесай

Без притеснения за Илиев и Кареасо, Пинто обратно в строя

ЦСКА организира възстановителна подготовка след успеха с 3:1 против ЦСКА 1948 в Бистрица. В заниманието с топка се включиха единствено футболистите, които не взеха присъединяване в дуела или записаха по-малко минути.

Бранителят Мика Пинто, който страдаше от проблем в коляното, към този момент тренира със съотборниците си, само че в допълнение ще се реши дали да бъде включен в групата за идния дуел с Крумовград в неделя.

Състоянието на Илиан Илиев, който бе сменен наложително през вчерашния ден, не е притеснително, а Марселино Кареасо ще премине спомагателни прегледи, с цел да стане ясно какъв брой сериозна е травмата в глезена му. Крилото Джейсън Локило се готви на омекотен режим след претърпяната контузия.

Утре (събота) от 11:00 ч. старши треньорът Александър Томаш и футболист на отбора ще дадат конференция преди турнирния дуел с Крумовград. Брифингът ще се организира в зала „ Родина “ на Националния стадион „ Васил Левски “. Червените ще упражняват от 15:00 ч. на клубната си база в Панчарево.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР