ЦСКА постигна изключително ценна победа с 2:1 в последен мач

...

ЦСКА гледа към Европа, след инфарктен обрат срещу Локо Пд

ЦСКА реализира извънредно скъпа победа с 2:1 в финален мач от 30-тия кръг на efbet Лига. Въпреки не изключително високото движение на срещата двата отбора съумяха да си разменят общо 3 попадение, а " алените " да се поздравят и с крайния триумф ".

За " смърфовете " прецизен беше Лукас Салинас в 61-та минута, до момента в който в воин за " алените " се трансформира Тиаго, който в 80-та минута изравни от дузпа, преди Али Соу да донесе триумфа в 4-та минута на добавеното време.

Първата заплаха стана факт още в 62-ата секунда, когато Алмейда върна неприятно с глава обратно, Соу овладя топката и шутира от границата на наказателното поле, само че Луков улови. Локо отговори с удар на Салинас по земя в 11-ата минута, който профуча около лявата греда на Бусато.
Източник: fakti.bg