ЦСКА победи Етър Велико Търново с 2:0 в мач от

...

ЦСКА спечели доиграването с Етър с два късни гола

ЦСКА победи Етър Велико Търново с 2:0 в мач от 18-я кръг на Първа лига. Джонатан Линдсет и Християн Петров се разписаха за спечелилите.

, само че втората част бе отсрочена за през днешния ден след изобилен снеговалеж.

Възпитаниците на Нестор Ел Маестро бяха по-активни в напред във времето, поради численото им преимущество на терена, след вчерашния червен картон на Георги Александров.

Домакините не се отхвърлиха до последно, като натискът им се отплати в 84-ата минута. Джонатан Линдсет откри резултата. Норвежецът засече с глава центриране във вратарското поле на Иван Турицов.

Само 168 секунди игра " армейците " удвоиха задатъка си. При безредие след ъглов удар Християн Петров се оказа най-съобразителен и с компактен шут от вътрешността на наказателното поле оформи крайния резултат.

ЦСКА оглавява класирането с актив от 41 точки. Етър остава на последното 16-о място в подреждането с 8 пункта.