ЦСКА информира за резултатите на отборите си през уикенда и

...

ЦСКА се похвали с победи на отборите си

ЦСКА осведоми за резултатите на тимовете си през уикенда и от тази заран. Ето какво написа в уеб страницата на клуба:

" Вчера 19 ноември (събота) на стадион " Българска войска " се изиграха два мача от елитните младежки групи до 15 и 17 години.

В първата среща футболистите ни до 15 години със старши треньор Румен Трифонов приключиха 2:2 с връстниците си от Локомотив (Пловдив).

Във втората среща отборът ни до 17 години отстъпи с 0:1 на Локомотив (Пловдив).

Тази заран ЦСКА U14 победи с класическото 3:0 като посетител връстниците си от Академия Септември. Двубоят се игра на терена на 57-мо СУ " Св. Наум Охридски ".

В 14:00 часа през днешния ден едновременно играна първия и втория тим на ЦСКА, като и двата ни състава записаха разгромни победи с по 6:0.

Първият ни тим, воден от старши треньора Саша Илич разгроми с 6:0 Миньор (Перник) в контролна среща, играна на клубната база в Панчарево. Марселино Кареасо откри резултата през първото полувреме в 32-ата минута. През второто за армейците се разписаха Браян Морено (60`), Маурисио Гарсес (64`), Дюкенс Назон (72`), Амос Юга (85`), а Венцислав Василев (81`) си означи автогол.

ЦСКА II разруши ФК Надежда (Доброславци) с 6:0 в дуел от следващия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на стадион " Българска войска ". Точни за възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев бяха Георги Димитров, който се разписа на два пъти в 33-ата и 53-ата минута, както и Павел Жабов (60`), Петко Панайотов (70`), Юлиан Илиев (78`) и Алесандро Николов в 85-ата минута ".