ЦСКА II победи с 1:0 тимът на Кюстендил в мач

...

ЦСКА II победи Кюстендил

ЦСКА II победи с 1:0 отборът на Кюстендил в мач от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши треньора Стамен Белчев демонстрираха доста добра игра като единствено малшансът ги лиши от опцията да излязат напред в резултата и в последна сметка двата състава се отдръпнаха на отмора при нулево тъждество.

През втората част младите армейци продължиха да нападат и да търсят успеха през цялото времетраене на срещата. Логичното се случи две минути преди края на постоянното време, когато трудът им се увенча с триумф. В 88-ата минута алените направииха доста добре проведена многоходова офанзива отдясно, която приключи със ужасно подаване на Марк-Емилио Папазов към преди малко появилия се на терена Павел Жабов, който майсторски се разписа с глава. По този начин ЦСКА II изцяло справедливо победи с 1:0 тима на Кюстендил и събра актив от 7 точки след 4 изиграни дуела.

В идващия кръг отборът ни гостува на Надежда (Доброславци).

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Алекс Божев (в), 3. Лъчезар Иванов, 5. Йоан Бауренски (к), 6. Мартин Сотиров, 7. Марк-Емилио Папазов, 8. Браян Стефков, 9. Александър Георгиев, 17. Алесандро Николов, 18. Юлиан Илиев, 22. Виктор Атанасов, 24. Илиан Антонов.

Резерви: 12. Кристиян Димитров (в), 11. Павел Жабов, 13. Теодор Апостолов, 15. Кристиан Георгиев, 16. Димитър Христов, 20. Георги Димитров, 21. Васил Каймаканов.

Старши треньор: Стамен Белчев.
Източник: novinata.bg