ЦСКА и Левски се изправят един срещу друг в дербито

...

Вечното дерби завърши наравно, късен гол върна ЦСКА в мача

ЦСКА и Левски се изправят един против различен в дербито на 8-ия кръг в efbet Лига. Мачът на стадион „ Васил Левски ” е с начален час 17:45 часа. Левски към този момент води с 2:1 с попадения на Станислав Иванов и Найджъл Робърта.

Левски откри резултата в 12-ата минута, откакто отлична офанзива на " сините " разреши на Горанов да центрира в наказателното поле на ЦСКА, Паулиньо смъкна топката на Станислав Иванов и той се разписа за 1:0. Шест минути по-късно Найджъл Робърта направи резултата 2:0. В 73-ата минута Евандро върна " алените " в мача, откакто се възползва от неточност на Каргас.

В състава на " алените " Пламен Гълъбов заменя Нуно Томаш в защитата, а друга смяна в състава на Люпко Петрович е титулярното място на Отабор. Левски ще бъде без Франко Мазурек, само че Хали Тиам е на линия за дуела.
Източник: manager.bg