ЦСКА 1948 завърши 0:0 с немския Аален и след три

...

ЦСКА 1948 направи 0:0 с немци

ЦСКА 1948 приключи 0:0 с немския Аален и след три контроли на турска земя още няма позволен гол. „ Червените” излязоха със състав, чиято междинна възраст беше 21 години и 7 месеца! Над 22 години бяха единствено вратарят Митко Тодоров и бранителят Мишо Минков, осведоми формалният уебсайт на втородивизионния отбор.

Двата отбора изиграха равносилен дуел, в който чистите голови положения съвсем липсваха. През първата част най-хубавият късмет се разкри пред Аален, само че блестяща демонстрация на вратаря Тодоров резервира резултата неизменен.

След почивката промените не трансформираха кой знае картинката. Аален записа един рисков удар, а „ червените” няколко рискови офанзиви плюс прекрасен шут на Климентов от фаул.

Утре е последната инспекция на ЦСКА 1948 в Турция, а противник е румънският гранд Рапид с треньор Даниел Панку. Мачът стартира в 14,30 българско време. Тимът потегля към София рано в понеделник.