ЦСКА 1948 постигна поредна победа в летните си контроли. „Червените“

...

Локо загуби тежко от ЦСКА 1948 в контрола

ЦСКА 1948 реализира поредна победа в летните си контроли. „ Червените “ доближиха до цялостен поврат против Локомотив Пловдив и надвиха с 4:1 в Банско.

В 28-та минута Локомотив откри след попадение на Димитър Илиев, който се възползва от неточност в отбраната на ЦСКА 1948.

В 56-ата минута Георги Каракашев направи сериозен пропуск, откакто получи центириране от Ивайло Димитров, само че от към метър от голлинията прати топката в навън.

ЦСКА 1948 изравни в 60-ата минута, когато Ангел Бастунов стреля от далечна отдалеченост и не остави шансове на Кристиан Томов.

Само две минути по-късно столичани доближиха и до цялостен поврат, откакто Георги Русев бе пропуснат на втора греда и със странична ножица засече във вратата на „ смърфовете “.

В 74-ата минута падна и трето попадение във вратата на Локомотив Пловдив, когато „ алените “ получиха правото да изпълнят директен свободен удар, зад топката застана Джонатан Перейра и с техничен удар откри мрежата на „ черно-белите “.

Четвърт час по-късно ЦСКА 1948 осъществя още едно попадение, когато Стефан Цонков получи центриране на втора греда и засече във вратата на Локомотив, оформяйки крайното 4:1 в интерес на " алените ".

Локомотив: Пиргов, Петрович, Паскалев, Павлов, Василев, Зебли, Витанов, Каракашев, Карагарен, Дион, Илиев

Източник: trafficnews.bg