ЦСКА 1948 и ЦСКА-София завършиха 1:1 в мач при юношите

...

Равенство в първия мач в историята между ЦСКА 1948 и ЦСКА-София

ЦСКА 1948 и ЦСКА-София приключиха 1:1 в мач при юношите до 16 години. Двубоят се игра в Требич и беше първи в историята сред двата клуба. Преди почивката играчите на ЦСКА-София имаха предимство, само че рискови положения пред Александър Павлов съвсем нямаше. Само един път Георги Чорбаджийски опитва бдителността на стража от фаул, само че Павлов отговори с точна интервенция и мазета. Началото на втората част стартира чудесно за ЦСКА 1948. В 48-ата минута добър пробив отляво на Калоян Иванов приключи с центриране и Антъни Кери засече топката в мрежата - 1:0 за домакините. Последва пропуск на Павел Жабов, само че малко по-късно нападателят се възползва от неточност на вратаря и бранителите на ЦСКА 1948, с цел да изравни - 1:1. В 53-ата минута стражът на ЦСКА-София Константин Касабаков увисна, само че Деян Богданов стреля неопределено. Така мачът приключи без победител.

ЦСКА 1948 U16 - ЦСКА-София U16 1:1

1:0 Антъни Кери (48)
1:1 Павел Жабов (50)

Стартовите сформира:

ЦСКА 1948 U16: Павлов, Караджов, Герзилов, Кр. Петров, Ал. Атанасов, Стаменов, Кръстев, Богданов, Сарандев, Кери, К. Иванов

ЦСКА-София U16: Касабаков, Спиров, Т. Иванов, Влаевски, Юл. Илиев, Лозанов, Великов, В. Атанасов, Борносузов, Чорбаджийски, Жабов