ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха 2:2 в голямото дерби на

...

ЦСКА 1948 и Лудогорец си спретнаха страхотно дерби в полите на Витоша

ЦСКА 1948 и Лудогорец приключиха 2:2 в огромното дерби на 3 кръг от Първа Лига, като предложиха много атрактивен мач, изключително през втората част.

Каули Оливейра откри резултата секунди оттатък добавеното време на първата част, завършвайки чудесно самостоятелната си акция с изстрел в горната греда.

Ивайло Чочев и Георги Русев пък донесоха цялостен поврат за „ армейците “ в средата на второто полувреме, като голът на Русев бе изключително хубав, тъй като падна след страховит дълъг пас от фланга на Ангел Лясков зад тила на отбраната. Нападателят овладя, застана сред топката и Антон Недялков и плъзна кълбото около Симон Слуга.

Бърнард Текпетей обаче изравни минути след появяването си на терена с мощен изстрел от отдалеченост, матирайки Даниел Наумов.

Подялбата на точките бе изцяло обективна след последния съдийски сигнал и ето, че серията без проваляне за двата отбора продължава.

Източник: fakti.bg