ЦСКА 1948 и Левски си спретнаха зрелищно 2:2 в мач

...

Левски се препъна в Бистрица

ЦСКА 1948 и Левски си спретнаха зрелищно 2:2 в мач от първия кръг на плейофите в efbet Лига. Ивайло Чочев откри резултата още във втората минута, а в 18-ата Рикардиньо изравни. Уелтон реализира цялостен поврат в 25-ата минута. " Червените " стигнаха до точката посредством Парвиз Умарбаев в 48-ата минута.

Срещата бе директна борба за третото място и бронзовите медали, а с равенството футболистите на Тодор Янчев резервираха преднината си от 5 точки пред " сините " четири кръга преди края.

От своя страна Левски не завоюва против този противник и третия си дуел през сезона, защото в предходните два мача взеха единствено точка.

Наставникът на домакините Тодор Янчев направи известни промени спрямо 11-те, които започнаха против Локомотив (София) за Купата през седмицата. Липсваха Кирилов, Педриньо, Октавио и Диков за сметка на Топузов, Ценов, Умарбаев и Колев.

Сред титулярите на " сините " се завърнаха Краев и Кръстев, които не играха при провалянето от Локо (Пловдив) в предходния кръг, защото изтърпяваха санкции.

Снимки: Lap.bg

Източник: lupa.bg