ЦСКА 1948 и Черно море завършиха наравно 0:0 в Бистрица

...

Нулево равененство за ЦСКА 1948 и Черно море

ЦСКА 1948 и Черно море приключиха наедно 0:0 в Бистрица в мач от 13-ия кръг на Първа лига.

" Червените " остават на върха в класирането след този мач с 27 точки, на две пред ЦСКА, само че и с три изиграни мача повече. Черно море се изкачи с една позиция и към този момент е пети с 23 точки, задминавайки най-малко краткотрайно Локомотив Пловдив.

Днешният мач бе белязан от по-активна игра на тима на Любослав Пенев, само че и две анулирани попадения - едно на Ивайло Чочев и едно на Елитон.

В 25-ата минута Марио Топузов уцели греда за домакините, само че по-късно му бе вдигната и засада.

Най-големият пропуск пристигна в 59-ата минута, когато центриране доближи до Радослав Кирилов и той стреля, с цел да последва супер избавяне на Георги Георгиев.

От последвалия корнер Ивайло Чочев вкара, само че след разглеждане с ВАР му бе отсъдено нарушаване против Мади Кета. Действително някогашният състезател на Палермо употребява ръцете си.

В 80-ата минута и Елитон прати топката във вратата, с цел да бъде отсъдена засада. ВАР удостовери решението,съобщава дир.бг.

Снимка: Lap.bg
Източник: lupa.bg