ЦСКА 1948 и Черно море играят при 0:0 в късния

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Черно море 0:0, отменен гол на Чочев

ЦСКА 1948 и Черно море играят при 0:0 в късния неделен мач от програмата на efbet Лига. Двубоят в Бистрица започва в 20:15 часа и се излъчва онлайн по DIEMA SPORT.

В уеб страницата Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от срещата.

Домакините започнаха една концепция по-активно от своите посетители от морската столица. Първата забавна обстановка обаче пристигна едвам в 25-ата минута, когато Топузов се измъкна от варненската защита и нанесе удар, намерил лявата греда на Георгиев. Впоследствие се оказа, че крилото е бил в засада. Четири минути по-късно Кета опита удар, само че отразен без проблем от Наумов.

Четири минути преди края на първото полувреме Панайотов опита диагнолен удар от 18-19 метра, само че много неопределено.

LIVE / ЦСКА 1948 - Черно море 0:0

ЦСКА 1948:   29 Даниел Наумов, 19 Стив Фуртадо, 87 Симеон Петров, 14 Хелитон Джордж, 2 Джонатан Перейра, 22 Реян Даскалов, 18 Ивайло Чочев, 6 Карлос Охене, 7 Марио Топузов, 17 Енрике Рафаел, 25 Евгений Сердюк

Наставник: Любослав Пенев

Черно море:  22 Георги Георгиев, 3 Живко Атанасов, 15 Петар Босанчич, 6 Виктор Попов, 2 Цветомир Панов, 7 Матеус Клементе, 88 Мимито Биаи, 71 Васил Панайотов, 20 Мади Кета, 39 Николай Златев, 31 Закария Беншаа

Наставник: Илиан Илиев