Царско село се преврна в първия тим от елитната ни

...

Първата изненада е факт - тим от Втора лига изхвърли Царско село от Купата на България

Царско село се преврна в първия отбор от елитната ни дивизия, който се елементарни с присъединяване си в шампионата за Купата на България. Този следобяд столичани сюрпризираха неприятно своя ментор Никола Спасов, падайки тежко с 0:3 при визитата на Кариана (Ерден) от Втора лига.

Макар и с огромна част от своите титуляри, " царете " бяха тотално надиграни от селекцията на Веселин Великов, която се намира в напредък от началото на сезона.

Още до почивката резултатът към този момент бе 2:0, откакто точни за домакините бяха Стоян Предев в 6-ата и Ангел Бастунов в 31-ата минута. Класиката беше завършена към четвърт час преди последния съдийски сигнал на рефера Йото Гарабедов, когато се разписа Цветомир Тодоров.

Това е втора тежка загуба за Царско село единствено в границите на няколко дни. Припомняме, че през уикенда новаците отстъпиха с 0:3 и на ЦСКА, само че в мач за състезание.