Царско село победи Ботев (Пловдив) с 3:2 в контрола, която

...

Царско село срази Ботев в мач с пет гола

Царско село победи Ботев (Пловдив) с 3:2 в контрола, която се игра в София. Васил Шопов и Милчо Ангелов се разписаха за " царете ", до момента в който Николай Минков и Антоан Бароан бяха точни за пловдивчани.

Двубоят стартира чудесно за домакините, които поведоха още в 10-ата минута. Тогава Христо Попадийн откри Васил Шопов, който откри.

Четири минути по-късно вратарят на Ботев направи груба неточност. Петър Атанасов откри Шопов, който от близка отдалеченост удвои.
 Снимка 538462
Източник:

В 65-ата минута " канарчетата " понижиха. Маркиньос откри Николай Минков в наказателното поле. Фланговият футболист преодоля бранител и вкара за 2:1.

Минута по-късно Милчо Ангелов направи преднината на своя тим още веднъж два гола, разписвайки се от близко.
 Тодор Неделев ще прибира по 20 хиляди евро на месец в Ботев (Пловдив)

Халфът би трябвало да подпише нов контракт до края на седмицата

В 88-ата минута новото попълнение на Ботев Антоан Бароан вкара от дузпа за крайното 3:2.