Царско село и Черно море не излъчиха победител в първия

...

Царско село и Черно море не се победиха в мач с голове, греди и много картони

Царско село и Черно море не излъчиха победител в първия мач от 11-ия кръг на родното състезание. Двата отбора приключиха наедно 1:1 в София в забавен мач. Уесли Ната (49) откри резултата, а в 56-ата минута Мирослав Енчев изравни. В 77-ата минута голмайсторът за " моряците " бе изпъден с пряк червен картон.

" Царете " прекъснаха серията си от 3 следващи загуби, само че остават на 13-о място с 9 точки. Варненци са шести с 15 пункта.
 Царско село - Черно море 1:1 онлайн
Царско село - Черно море 1:1, Енчев e изпъден

Двубоят започва в 20:00 часа

Срещата стартира мощно за домакините. Във 2-ата минута Антуи изскочи самичък против вратаря, само че Стефан Станчев го фаулира пред наказателното поле, за което получи жълт картон.

В 14-ата минута капитанът на " царете " Веселин Минев бе сменен наложително от Георги Минчев.

В 25-ата минута Станчев нацели дясната греда след чудесно осъществяване на директен свободен удар.
 Снимка 444965
Източник:

В 37-ата минута Мартин Минчев пресече подаване в полето на домакините и остана очи в очи с Мартин Димитров. Младокът обаче си поведе дълго топката и вратарят избави удара му.

В 40-ата минута удар на Родриго, единствено няколко метра пред голлинията, бе блокиран от Густаво Карбониери.

Четири минути след подновяването на играта Царско село поведе в резултата. Антон Карачанаков центрира в наказателното поле на " моряците ". Там на далечната греда бе пропуснат Уесли Ната, който с глава вкара за 1:0.
 Снимка 444964
Източник:

Минута по-късно Мартин Минчев можеше да изравни, само че ударът му с глава не откри задачата.

В 56-ата минута Черно море изравни посредством Мирослав Енчев. Първоначално удар на бранителя бе избит в корнер. След неговото осъществяване той надскочи Серкан и с глава бе прецизен за 1:1.

След час игра още веднъж Енчев опита да вкара с глава, само че този път стреля около вратата.
 Снимка 444962
Източник:

В 77-ата минута бранителят бе изпъден с пряк червен картон за жестоко влизане в краката на Антуи.

Две минути по-късно Георги Минчев от няколко метра след центриране от корнер нанесе удар, който облиза гредата и излезе в навън. В 80-ата минута още веднъж нападателят се отличи с пропуск, откакто бе изведен на отлична позиция от Кордейро, само че стреля по диагонала в навън.

До края на срещата двата отбора не съумяха да стигнат до попадение и по този начин срещата приключи без победител.