Трябва да има нормален диалог с правителството – когато правят

...
Трябва да има нормален диалог с правителството – когато правят
Коментари Харесай

Денков: Задаващият се свръхдефицит е за бюджета на Теменужка Петкова

Трябва да има естествен разговор с държавното управление – когато вършат нещо вярно, да ги поздравим, а когато създадат нещо погрешно – да ги подлагаме на критика и да се търси вярното решение. Това сподели в предаването " Панорама " по Българска национална телевизия ръководителят на ПГ на " " и някогашен министър председател .

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР