Труп на млада жена е открит в автомобил, паркиран близо

...
Труп на млада жена е открит в автомобил, паркиран близо
Коментари Харесай

Откриха мъртва издирвана учителка от Пазарджик, трупът ѝ стоял с дни в кола

Труп на млада жена е открит в автомобил, паркиран покрай Северния плаж в Приморско, оповестява 24 часа. Колата е била заключена, а трупът - мощно разкапан.

Няколко дни преди находката в полицията в Приморско пристигнала стара жена от Пазарджик, която издирвала щерка си. Тя обяснила на служителите на реда, че щерка ѝ тръгнала към Приморско с персоналния си автомобил.

Установено е, че тялото, открито в паркирания автомобила, е на търсената жена. Тя е на 33 години, работела като учителка, довериха осведомени.

От ОД Министерство на вътрешните работи Бургас обявиха, че по натрупа не са открити следи от принуждение. Полицията работи по няколко версии, в това число самоубийство. Тялото на дамата е превозено за аутопсия в УМБАЛ Бургас. 
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР