Линейка с пациент се преобърна в Пловдив след катастрофа с к...
Трима пострадаха откакто кола за спешна помощ с пациент се прекатурна в Пловдив. Инцидентът станал минути след 20 часа на кръстовището на булевардите “Шести септември ” и “Цариградско шосе ”.
Линейката на частна незабавна помощ е минала с включена сигнализация на червен сигнал на светофара на кръстовището. Последвал конфликт с различен автомобил, който към този момент е бил навлязъл в зоната на кръстовището, при което литейката се е блъснала в бордюр и се обърнала ”, оповестиха за “Марица ” от полицията в града под тепетата.
Нейният водач, превозеният пациент и придружителят му са откарани в болница за прегледи. По предварителни данни тримата не са потърпевши съществено.
Линейката на частна незабавна помощ е минала с включена сигнализация на червен сигнал на светофара на кръстовището. Последвал конфликт с различен автомобил, който към този момент е бил навлязъл в зоната на кръстовището, при което литейката се е блъснала в бордюр и се обърнала ”, оповестиха за “Марица ” от полицията в града под тепетата.
Нейният водач, превозеният пациент и придружителят му са откарани в болница за прегледи. По предварителни данни тримата не са потърпевши съществено.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




