Трима загинаха при стрелба в училище в САЩ
Трима души починаха при пукотевица в учебно заведение в град Ацтек в американския щат Ню Мексико.
Загинал е и стрелецът, оповестиха локалните управляващи, представени от Асошиейтед прес и ТАСС.
Според Fox News при стрелбата са ранени 12 души. Възрастта на ранените и убитите не се оповестява.
Сградата на учебното заведение е отцепена и е претърсвана от полицията.
Във връзка със стрелбата в Ацтек са затворени и учебните заведения в околните градове.
Загинал е и стрелецът, оповестиха локалните управляващи, представени от Асошиейтед прес и ТАСС.
Според Fox News при стрелбата са ранени 12 души. Възрастта на ранените и убитите не се оповестява.
Сградата на учебното заведение е отцепена и е претърсвана от полицията.
Във връзка със стрелбата в Ацтек са затворени и учебните заведения в околните градове.
Източник: offnews.bg
КОМЕНТАРИ




