Трима души загинаха при стрелба в училище в град Ацтек

...
Трима души загинаха при стрелба в училище в град Ацтек
Коментари Харесай

Трима загинаха при стрелба в училище в САЩ

Трима души починаха при пукотевица в учебно заведение в град Ацтек в американския щат Ню Мексико. 

Загинал е и стрелецът, оповестиха локалните управляващи, представени от Асошиейтед прес и ТАСС. 

Според Fox News при стрелбата са ранени 12 души. Възрастта на ранените и убитите не се оповестява.

Сградата на учебното заведение е отцепена и е претърсвана от полицията. 

Във връзка със стрелбата в Ацтек са затворени и учебните заведения в околните градове. 
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР