Трима апаши и един вандал са задържани от служителите на

...
Трима апаши и един вандал са задържани от служителите на
Коментари Харесай

Крадци и вандали вилняха в областта

Трима апаши и един варварин са арестувани от чиновниците на полицейските ръководства в региона през миналото денонощие, оповестиха от ОДМВР - Пазарджик.

В първата седмица на март незнайни разрушили прозорец на склад, благосъстоятелност на 57-годишен пловдивчанин. Оттам била осъществена кражба на електрочасти и съоръжение. При извършеното следствие криминалисти от локалното полицейско ръководство открили, че създатели на похищението са двама панагюрци – и двамата на 35 години.

Сигнал за кражба от ресторант в Пазарджик е получен в неделя сутринта. Апаш отмъкнал посуда, аудио съоръжение и предмети от интериора на заведението. Не след дълго криминалисти от Районното ръководство спипали 32-годишен мъж от Септември. Той обитавал апартамент в същата постройка, в който се намирал и ресторантът. В жилището органите на реда разкрили откраднатите движимости.

През уикенда потърпевшо и кафене в село Варвара. Среднощен варварин счупил стъклопакет от входната врата на обекта. Септемврийските служители на реда подхванали нужните дейности и задържали 47-годишен мъж от същото село. Щетите, нанесени на притежателя, се обясняват.

И четиримата мъже са арестувани в арестите на полицейските ръководства за период от 24 часа. Спрямо тях се водят досъдебни производства.  
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР