Две жени и един мъж са открити мъртви в Угърчин, разследването е под ръководството на Окръжната прокуратура в Ловеч
Три тела са открити в Угърчин, споделиха за Българска телеграфна агенция от Окръжна прокуратура – Ловеч. Починалите са две дами и един мъж, всички от града.
Изясняват се събитията за тяхната гибел, следствието се прави от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Ловеч под управлението на Окръжна прокуратура. Това сподели представителят на Окръжната прокуратура Светла Иванова.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




