Третодивизионният Черноморец 1919 (Бургас) победи с 1:0 играещият във Втора

...

Черноморец победи Черноморец в контрола, която се игра на стадиона в Обзор

Третодивизионният Черноморец 1919 (Бургас) победи с 1:0 играещият във Втора лига Черноморец (Балчик) в контролна среща, която се игра на стадиона в Обзор. Победата на бургазлии пристигна с автогол на Траян Траянов в 18-ата минута, който се хвърли на шпагат да чисти топката пред Жулиен Парушев, който по този начин или другояче щеше да вкара на празна врата. Петър Колев проби и стреля в горната греда, топката се върна към дузпата и там в единоборство Траянов я изпрати в личната си врата при опита да почисти.

През второто полувреме Даниел Стаматов от " акулите " също тресна гредата, а отбраната им не позволиха изненади за вратата си.

" Резултатите в контролите нямат значение, а играта през днешния ден мога да я дефинира като доста добра. Важните неща са, че хората с изостанала подготовка към този момент наваксват, а другото е, че нямаме контузени след подготовката и мачовете досега ", сподели основният управител на Черноморец (Бургас) Радостин Кишишев.