Третият в Северозападната Трета лига – Вихър (Славяново) взе 2:1

...

Вихър подчини Трявна накрая

Третият в Северозападната Трета лига – Вихър (Славяново) взе 2:1 в Трявна против едноименния отбор в мач от 8-ия кръг на шампионата. Гостите измъкнаха трите точки в последните секунди. И двата тима разочароваха през първата част от дуела. След почивката гостите владееха самодейността, само че си вкараха автогол и в останалото време много се изтезаха за успеха.

В 56-ата минута плеймейкъра им Цветан Петров върна с глава топката към вратаря Теодор Тодоров, който се засуети и тя спря в мрежата му – 1:0. Четвърт час по-късно равновесието възвърне капитана на вихърци Константин Генков, завършвайки с гол заучено състояние с Йоан Петков. В 88-ата минута Петков центрира и Любомир Борисов осъществя победното попадение за гостите с шут от десетина метра.