Треньорът на вярва, че отборът му ще е достатъчно мотивиран

...
Треньорът на вярва, че отборът му ще е достатъчно мотивиран
Коментари Харесай

Симоне Индзаги преди дербито: Нямаме право на грешки

Треньорът на има вяра, че тимът му ще е задоволително стимулиран в градското дерби с. Срещата от Серия “А” е в петък вечер от 21:45 часа.

“Всички знаем какво значи това дерби - съобщи Индзаги. - И двата отбора поемат опасности. За нас е значимо да спечелим и тъй като ще увеличим победната си серия на три мача.”

“През този сезон отборът ни постоянно се е справял добре в избран вид дуели. Виждам в очите на момчетата, че те осъзнават това. Но пък и са наясно, че дербито няма да е обикновено без почитатели. Но нашите последователи отново ще са с нас, въпреки и да не ги виждаме”.

“Рома е постоянен тим с треньор, който почитам. Но ние не сме по-слаби. Нужно е да бъдем нападателни и решителни. Нямаме право на неточности, наясно сме с това.”

Преди този кръг “орлите” са чак осми - на 6 точки от “джалоросите”, които са трети. Индзаги има пояснение за нестабилните изяви в шампионата. “Все отново ние сме в Шампионската лига, а Рома е в Лига Европа. Подготовката за мачовете от двата шампионата е различна”, съобщи наставникът.

Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР