Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев даде мнението си за равенството

...

Любослав Пенев: Нито искам помощ, нито да ме ощетяват

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев даде мнението си за равенството 3:3 против Ботев (Пловдив). " Червените " губеха с 0:2, стигнаха до поврат 3:2, само че в последна сметка гол на Кристиан Димитров ги лиши от присъединяване във финала за Купата на България.

" Прекрасен мач. Поздравявам и двата тима. Направихме доста добър мач, само че за жал продължава единствено единият. Подценихме корнера, изненадаха ни с гола и това ни отстрани.

Виждам позитивното, само че нямаме право да проспиваме 45 минути. Правиме дарове, които не съм склонен. Нека съперникът да си построи офанзива и да вкара гол.

Поздравямам футболистите за доста положителното второ полувреме и Ботев, че отива на край.

Искам да се свири по разпоредбите. Нищо повече. Не желая думите ми да се интерпретират погрешно. Не желая помощ или да ме ощетяват.

Санкцията на Бодуров не желая да я разясня. Видя се, че в такива борби имаме потребност от всички футболисти ", приключи Пенев.
 Пловдивско дерби във финала за Купата на България! Героичен Ботев сложи ЦСКА на колене с девет души в същински трилър

" Червените " не съумяха да се възползват от подаръците на съдията Петър Костадинов