Треньорът на Спартак Неделчо Матушев изрази недоволство от точката в

...

Неделчо Матушев не е доволен от точката в Благоевград

Треньорът на Спартак Неделчо Матушев изрази неодобрение от точката в Благоевград, защото съгласно него заслужавали да завоюват. Както е известно, срещата приключи 2:2, откакто спартаклии водеха с 2:0 до 65-ата минута.

После обаче Иван Пенев си вкара автогол след прострелно центриране, а в 74-тата минута направи дузпа, която домакините трансфораха в изравнителен гол.

Дебют за спартаклии записаха Васил Добрев, който означи втория гол, и Георги Динков, а Янаки Смирнов направи още един дебют. Смирнов смени контузилия се Иво Иванов.

Ето какво съобщи за „ Петел ” Неделчо Матушев:

„ Не съм удовлетворен от резултата, защото предвид на играта заслужавахме да победим. Автоголът обаче преобрази играта и имахме тежки 20 минути, когато и отпаднахме физически. Тогава домакините сътвориха обстановки, само че вратарят ни се оправи.

Иначе, до момента в който бяхме свежи през първото полувреме и първите 15 минути след почивката, не се виждаше по какъв начин противникът може да означи.

Ние имахме положения за още голове, и при 2:0, и при 2:2, и при 2:2. Жалко, че не успяхме да вкараме трето попадение. ”

Съставът (1-3-5-2): Християн Славов - Иван Пенев, Иво Иванов (70 - Янаки Смирнов), Васил Добрев - Александър Йовчев, Архан Исуф, Боян Илиев, Васко Боев, Стоян Иванов -  Румен Николов (85 - Стефан Иванов), Ивайло Русев (46 - Георги Динков)

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!