Треньорът на Септември София Светослав Петров сподели своето мнение след

...

Светослав Петров: Най-важното е да останем в efbet Лига

Треньорът на Септември София Светослав Петров показа своето мнение след загубата на тима си от Арда с 0:1.

" Генерални заключения мога да направя, откакто изгледам мача още веднъж. Допускаме още веднъж неточности, имаше и хубави моменти. Ако бяхме вкарали дузпата, мачът можеше и да тръгне в друга посока, само че това е част от футбола.

Със сигурност се отразяват тези неща неприятно на тима. Това, за което съжаляваме, е, че при започване на второто полувреме започнахме добре, имахме положения, само че вместо да засилим натиска и да достигнем до гол, допуснахме неточности, които ни разхлабиха душeвността и ни скапаха играта, от което се възползва съперникът.

Искам напролет да видя едни положителни игри. Да спрем да позволяваме едни и същи еднотипни самостоятелни неточности. Най-важното е да съхраним мястото на Септември в efbet Лига ", показа Петров.