Треньорът на Рома Жозе Моуриньо загуби обжалването на наказанието си

...

Специалния загуби обжалването на наказанието си

Треньорът на Рома Жозе Моуриньо загуби обжалването на наказването си от два мача в Серия А поради реакциите си, когато бе изпъден при загубата от Кремонезе с 1:2 в края на февруари. Това разгласи Апелативният състезателен съд на Италия в петък.

Моуриньо, който бе изпъден от съдията Марко Пичинини при започване на второто полувреме, беше санкциониран и с 10 000 евро и ще пропусне мачовете на Рома против Сасуоло в неделя и дербито с Лацио на 19-и март.

На португалския треньор му бе позволено да седне на пейката при триумфа над Ювентус с 1:0, откакто наказването му краткотрайно бе прекратено поради обжалването.

Тимът на Рома е на четвърто място в класирането на Серия А с 47 точки, на една от третия Лацио.
 Рома - Реал Сосиедад 2:0 (Развой на срещата по минути) онлайн
Рома - Реал Сосиедад 2:0 (Развой на срещата по минути)