Треньорът на Рома Джан Пиеро Гасперини потвърди, че нападателите Пауло

...
Треньорът на Рома Джан Пиеро Гасперини потвърди, че нападателите Пауло
Коментари Харесай

Гасперини ще може да разчита на още двама нападатели за мача на Рома в ЛЕ

Треньорът на Рома Джан Пиеро Гасперини удостовери, че нападателите Пауло Дибала и Леон Бейли са възобновени за дуела на отбора против датския Мидтиланд в Лига Европа.

" Това е значим мач за нас, който ни разрешава и да не мислим доста за Наполи към този момент. Датчаните са мощен тим, практикуват добър нападател футбол и имат качествени млади играчи. Те завоюваха четири срещи в Европа. Ще бъде отворен мач, ще търсим головете. Дания и Норвегия работят чудесно във футбола. Към физиката прибавиха техническо качество и се развиват добре. Стига единствено да видите резултатите на националните им тимове ", предизвести италианският треньор

" Искаме да играем до края във всички шампионати. Нямаме проблем с умората, всички са добре и могат да изиграят следващи мачове. Не може да се приказва единствено за физическата кондиция, във футбола има още доста неща. Отборът е добре, тъй като усъвършенства уменията си да играе тактически и механически на по-добро равнище. Сега имаме повече благоприятни условия, а започнахме да печелим и по-често при гостуванията си. Имаме положителни играчи, тъй като в противоположен случай единствено многото работа нямаше да стига ", разяснява експертът.

" Дибала и Бейли са здрави. Направиха първа подготовка през вчерашния ден и в случай че всичко е наред, ще бъдат подготвени за мача. Минутите са нещо релативно, значимото е да са добре. Имах една концепция за тима през октомври, тя се промени през ноември и декември. Пазарът е отворен едвам през януари, не по-рано. Сега съм удовлетворен от всички и от тези, които играят по-малко ", сподели още Гасперини. 
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР