Треньорът на Локомотив (София) Иван Колев говори след загубата на

...

Иван Колев: Съжаляваме за изпуснатите положения

Треньорът на Локомотив (София) Иван Колев приказва след загубата на " железничарите " от Царско село (0:2). Ето какво сподели той:

" Съжаляваме за изпуснатите положения. Този мач сподели, че футболът не е доста обективна игра. През първото полувреме се представихме по-добре в отбрана. През второто полувреме, когато подобрихме играта си в офанзива, получихме два гола по безразсъден метод.

Нещата в това отношение стават тревожни. Имахме две греди. Това е въпрос на шанс. Ако бяхме отбелязали тези голове, резултатът щеше да е напълно различен. С цялото ми почитание към тима на Царско село, действително второто полувреме нямаха нито едно друго състояние с изключение на двата гола.

Когато си изгубил, няма значение. Ние би трябвало да си създадем изводите за нас. Нашият терен е нашият дом. Това дава психическо преимущество ", сподели Колев.
 Царско село победи Локомотив (София) с 2:0