Треньорът на Ливърпул Юрген Клоп ще въздъхне с облекчение при

...

Мохамед Салах отпадна от следващите два мача в Египет, тъй като страховете от сериозна контузия намаляха

Треньорът на Ливърпул Юрген Клоп ще въздъхне с облекчение при новината, че травмата на подколянното сухожилие, която Мохамед Салах получи на Купата на Африка, е единствено напрежение и нищо по-значително.

Салах провокира опасения за евентуално дълготрайно спиране, откакто накуцваше в първото полувреме на равенството 2-2 с Гана в четвъртък.

Въпреки това резултатите от сканиране разкриха мускулно разтежение, което съгласно Египет ще извади нападателя на Ливърпул от идващите им два мача.

Това значи, че 31-годишният сигурно ще пропусне последния мач на Египет от Група B против към този момент класирания Кабо Верде в понеделник и, в случай че преминат напред от група B, също и равенството сред 1/8-те.