Треньорът на Жозе Моуриньо изрази мнението си за съдийството в

...

Моуриньо недоволен от съдиите в Италия заради червения картон на Дзаниоло

Треньорът на Жозе Моуриньо изрази мнението си за съдийството в. Според фамозния португалец реферите не свирят еднообразно за грандовете като, и Милан и за по-скромни отбори като.

Конкретният мотив стана анулираният гол след на против (0:0) и последвалото му изпъждане поради митинг против решението. Според Моуриньо последното е било много пресилено.
 ВАР лиши Рома от победа и Моуриньо от връх ВАР лиши Рома от победа и Моуриньо от връх
“ е изобретателен футболист. Срещу него непрекъснато правят нарушавания, само че дузпа не е отсъдена. В същото време той има 2 червени и 7-8 жълти картона. Сега го изгониха тъй като попита съдията три пъти за какво е анулирано попадението му. Ако аз бях арбитър и видя, че някой чества гол в 90-ата минута, а по-късно го анулира, бих му дал единствено жълт.

Мислите ли, че за сходно държание на “Сан Сиро ”, на “Алианц Стейдиъм ” или ще получат червени картони? Не съм уверен ”, разяснява Моуриньо.

Футболистите имало какво да научат от Усик Футболистите имало какво да научат от Усик 6 фев | 06:53 242 0  Малдини: Разговаряме със Златан за нов контракт Малдини: Разговаряме със Златан за нов контракт 6 фев | 06:30 351 0  Уейн Рууни: Пропих се на “Олд Трафорд ” Уейн Рууни: Пропих се на “Олд Трафорд ” 6 фев | 05:09 1761 2  Арест за почитател на Боро, заключил детето и отишъл да полее триумфа над Манчестър Юнайтед Арест за почитател на Боро, заключил детето и отишъл да полее триумфа над Манчестър Юнайтед 6 фев | 03:56 1001 0  АЗ Алкмаар спря ПСВ Айндховен за върха в Ередивизие АЗ Алкмаар спря ПСВ Айндховен за върха в Ередивизие 6 фев | 01:29 1143 0 Виж всички Водещи Новини  Жиру въодушеви Милан за бърз поврат и значима победа в дербито с Интер Жиру въодушеви Милан за бърз поврат и значима победа в дербито с Интер 5 фев | 20:57 29874 156  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 19022 46  Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор 5 фев | 17:01 17188 35  Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час Ботев отвя и Септември, Божинов игра половин час 5 фев | 15:50 26190 32  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 27258 71 Класиране Програма