Треньорът на хандбалния Локомотив Чавдар Чернев обяви, че е тотално

...
Треньорът на хандбалния Локомотив Чавдар Чернев обяви, че е тотално
Коментари Харесай

Чавдар Чернев: Тотално съм разочарован от третата загуба на Локомотив

Треньорът на хандбалния Локомотив Чавдар Чернев разгласи, че е тотално отчаян от третата загуба на отбора в последния месец.

Шампионите поднаха от Ловеч с 24:26 (14:13) в мач от предпоследния кръг в „ А ” група в зала „ Владислав ”.

„ Двубоят беше гол за гол, само че към две минути преди края те поведоха, ние изпуснахме в офанзива и получихме нов гол. Тотално съм отчаян от всички, без ветераните Димитър Пламенов и Мирослав Симеонов. Показахме безсърдечие и безконтролно отношение. ”, съобщи за „ Петел ” Чернев.

„ Липсата на контузените Бранимир Балчев и Тансер Юсню не ни оправдава. Гостите търсеха повече успеха, бяха по-мотивирани и по-настоятелни, и справедливо завоюваха. Сега би трябвало да победим в последната среща в Горна Оряховица, с цел да приключим първи преди плейофите. ”, добави Чернев.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html и тук
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
`` Последни вести `` рекламаФорумФорум--> --> `` реклама
`` реклама За Петел|Рекламни тарифи|Условия за ползване|Правила|КонтактиВсички права непокътнати © 2011 - 2020 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа `` затвори X×За да продължите, би трябвало да се регистрирате в уеб страницата Ако сте з
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР