Треньорът на Ботев Бруно Балтазар говори след загубата от Лудогорец.Прочетете

...

Балтазар: Допуснахме леки голове, нека да не говорим за следващия сезон, защото имаме още 6 мача

Треньорът на Ботев Бруно Балтазар приказва след загубата от Лудогорец.
Прочетете още
" Много натоварен мач с огромни страсти. През втората част имаше доста положения, които бяха в наш ущърб. Допуснахме два извънредно леки гола, които не следваме да позволяваме против подобен отбор като Лудогорец. Смених двама от играчите, които бяха с два жълти картона. Пресирахме повече през втората част и създадохме не малко положения. Все още не мога да схвана по какъв начин не вкарахме за 2:1 след корнера. Играчите дадоха всичко от себе си. Натиснахме в края, само че не успяхме. Знам, че сезонът е разочароващ за Ботев. Аз съм горделив с моя клуб и играчите. Имаме страхотна поддръжка на почитателите през целия мач. Това не може да се види на всички игрища. Не съм разговарял скоро със Зингаревич и това може би ще се случи в идващите дни. Най-важното за нас в този момент е да приключим сезона по най-хубавия метод и да играем все по-добре в останалите мачове. Ако клубът реши да ме смени за мен няма да има проблем. Нека обаче да се фокусираме до края на сезона имаме още 6 мача. Моментът не е подобаващ за приказваме за бъдещето. Гледам непрекъснато мачовете на дубъла, с цел да се стигне обаче те да влизат в игра това е дълъг и сложен развой. Днес на скамейката беше Добромир Павлов и той съумя да усети атмосферата на стадиона. За играчи като него обаче е доста мъчно да играе пред такава атмосфера, тъй като могат да прегорят. На този стадий няма решение за играчите, чийто контракти изтичат ", съобщи Балтазар.
Източник: trafficnews.bg